بهترین آزمایشگاه سنندج

آزمایشگاه پزشکی رازی، بهترین آزمایش کردستان فعالیتش را از اسفند ماه سال ۱۳۹۲آغاز نموده است. انجام آزمایش‌های تخصصی و راه‌اندازی آزمایش‌های جدید از اهدافی بود که از همان آغاز تاسیس در آزمایشگاه تعریف گردید و بسیاری از آزمایش‌های مختلف از جمله آزمون بررسی سلامت جنین و برخی از آزمون‌های گروه روماتولوژی از همان ابتدا توسط آزمایشگاه رازی راه‌اندازی گردید. این موضوع علاوه بر ایجاد تسهیلات برای بیماران این امکان را برای آزمایشگاه فراهم آورد تا نسبت به تکمیل و راه اندازی آزمایش‌های تخصصی مورد درخواست پزشکان اقدام نماید و در حال حاضر بخش عمده ای از آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی در خود آزمایشگاه انجام می پذیرد. مطابقت شرایط نمونه گیری و نگهداری از نمونه ها در شرایط استاندارد جهانی یکی از اولویت های آزمایشگاه رازی بود لذا علی رغم هزینه بالا، آزمایشگاه از همان ابتدا از سیستم های خون گیری وکیوم برای نمونه گیری از بیماران استفاده نمود.

بهترین آزمایشگاه سنندج | بهترین آزمایشگاه کردستان | آزمایشگاه خوب سنندج

آزمایشگاه فرهنگیان سنندج

آزمایشگاه رازی، بهترین آزمایشگاه سنندج با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای ملی و بین المللی فعالیت کرده و به دلیل مدیریت متمرکز و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات خود قادر است ضمن کاهش هزینه، کیفیت کار تمام فعالیت های خود را تامین نماید. آزمایشگاه رازی در لیست آزمایشگاه های سنندج، بدون شک یکی از بهترین آزمایشگاه ها محسوب می‌شود.

آزمایشگاه رازی، بیمه‌های درمانی مربوط به بانک‌ها، ادارات و شرکت‌های بیمه‌ای مختلف به ویژه بیمه فرهنگیان را پوشش می‌دهد. فرهنگیان عزیز می‌توانند از خدمات ویژه ما بهره‌مند شوند. هدف ما در آزمایشگاه فرهنگیان سنندج جلب رضایت مراجعان گرامی و ارائه بهترین و به روز‌ترین خدمات می‌باشد. آزمایشگاه رازی، بهترین آزمایشگاه سنندج توجه ویژه‌ای به امکانات رفاهی و بهداشتی مراجعین دارند. آزمایشگاه فوق تخصصی رازی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.